Reklamı Geç
Advert
Advert

KSTU Kitap Cafe’ye Kitap Bağışında Bulundu

KSTU Kitap Cafe’ye Kitap Bağışında Bulundu

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Müslüm Çiçek Kitap Cafe’ye kitap bağışında bulundu.

Bugün saat 15:00’da Kitap Cafe’yi ziyaret eden Müslüm Çiçek Üniversite’nin Güzelyurt Belediyesi ile güzel ilişkiler içerisinde olduklarına dikkat çekerek, Belediyeye her konuda destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Çiçek: Özçınar’a Teşekkür Ediyoruz

Güzelyurt Belediyesi’nin hayata geçirdiği Kitap Cafe projesinin öğretim üyelerinin, öğrencileri ve çalışanlarının çok önem verdiğini kaydeden Çiçek, böylesine güzel bir mekanı bölgeye kazandıran Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar’a ayrıca teşekkür etti.

Kitap Cafe’ye kitap bağışı kapsamında Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi olarak bugün 536 kitabın bağışlandığını belirten Çiçek, hem üniversite kütüphanesi hem de dökümantasyon Daire Başkanı Erdal Işıktaş’ın her türlü desteği vermek istediğinin altını çizdi.

Özçınar

Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar da yaptığı konuşmada Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi’nin ülkemizde yer alması ve Kitap Cafe’ye katkı koymasının önemli bir örnek oluşturduğuna dikkat çekerek, üniversitelerin, sivil toplum örgütlerinin, yerel yönetimlerin kültür yayınlarını burada bulabileceklerini söyledi.

Kitap Cafe’de zaman dilimi içerisinde ikinci el kitap satışı yapmayı planladıklarını belirten Özçınar, Cafe’den öğrencilerin en iyi şekilde yararlanmasını istediklerini kaydetti.

Özçınar, kentte var olan üniversiteler ile ilişkilerin en üst düzeye getirebilmek, bölge gelişimine katkı sağlamaları ve kentle bütünleşmesini istediklerini belirtti.


Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samani, cep telefonlarının karşılıklı kullanımıyla ilgili açıklama yaptı
Samani, cep telefonlarının karşılıklı kullanımıyla ilgili açıklama yaptı
Ani ölüm: 36 yaşındaki kişi ölü bulundu
Ani ölüm: 36 yaşındaki kişi ölü bulundu