Reklamı Geç
Advert
Advert

Başkan Arter büyüklerimizin Anneler Günü’nü kutladı

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter kent genelindeki bakım evlerini ziyaret ederek annelerin Anneler Günü’nü kutladı. Başkan İsmail Arter’in, Meros Yaşlılar Bakım Evi, Ayışığı Bakım Evi ve Özen Yaşlı Bakım Merkezine yaptığı ziyaretlerde annelere üzerinde kutlama kartlarının olduğu karanfil çiçekleri verilirken, bakım evleri sakinleriyle sohbet etti.

Başkan Arter büyüklerimizin Anneler Günü’nü kutladı

Anneler Günü kutlamaları çerçevesinde Gazimağusa Belediyesi İkinci Bahar Yaşam Kulübü görevlileri de kentte yaşayan 65 yaş ve üzeri annelerin Anneler Günü’nü çiçek dağıtarak kutladı. Kent genelinde toplamda 2 bin 500 üyesine çeşitli hizmetler sunan ve yılın her günü üyeleriyle birlikte olan kulüp, bir haftalık sürede bin 500’ü aşkın anne üyesini evlerinde ziyaret etti. Görevliler tarafından teker teker ziyaret edilen annelere Belediye Başkanı İsmail Arter’in gün ile ilgili gönderdiği kutlama kartları ve çiçekler verildi.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter konuşmasında, Anneler Günü vesilesiyle ziyaretler gerçekleştirdiklerini, bakım evindedir diye büyüklerimizi unutmamak gerektiğini, kendisi bakım evlerine her geldiğinde yaşlılarımızın ilgi, sevgi ve saygı beklediklerini gördüğünü ifade etti.

Yaşlılığının kaçınılmaz olarak ileri yaşlarda herkesin başına gelen doğal bir durum olduğunu ancak büyüklerimizin bu dönemi huzurlu ve muhtaç olmadan yaşamaları gerektiğine dikkat çeken başkan Arter, bu konuda titizlikle çalışan huzur evlerine teşekkür etti.

Onları özel günlerde ziyaret etmenin yetmediğini, kendisinin zaman zaman toplum büyüklerini ziyaret etiğini ifade eden Başkan İsmail Arter, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı ve sağlıklı günler diledi.


Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samani, cep telefonlarının karşılıklı kullanımıyla ilgili açıklama yaptı
Samani, cep telefonlarının karşılıklı kullanımıyla ilgili açıklama yaptı
Ani ölüm: 36 yaşındaki kişi ölü bulundu
Ani ölüm: 36 yaşındaki kişi ölü bulundu